KALİTE SİSTEM BELGELERİMİZ

İş Güvenliği kavramını, çalışan ve müşteri mutluluğu ile ekolojik çevreyi korumak olarak geniş bir anlamda ele alarak faaliyet gösteren bir firma olan EMAY, diğer rakipleri ile olan farklılığını hizmet felsefesi ve aldığı belgelerle ortaya koymaktadır.

 ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ BELGESİ
EMAY, kurulduğu günden bu yana sürdürdüğü “Kaliteli ulaşım, kaliteli hizmet” ilkesini, 2003
yılında BVQI firmasınca verilmiş olan ISO 9001:2015  Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ile
belgelendirmiştir. Bu belge, her yıl yenilenerek geçerliliğini korumaktadır.

ISO 45001:2018 İŞ GÜVENLİĞİ VE ÇALIŞAN SAĞLIĞI SİSTEM BELGESİ
EMAY, OHSAS 18001:2007 İş Güvenliği ve Çalışan Sağlığı Sistem Belgesi’ni sektörde alan ilk firmadır. Çalışanlarına ve hizmet vermekte olduğu tüm firmalara karşı güvenlik ve sağlık konusunda sorumluluk sahibi bir firma olarak, Bureau Veritas firmasınca denetlendikten sonra bu belgeyi almaya hak kazanmıştır. Nisan 2018 yılında OHSAS standardının revizyonu ile birlikte belgemiz yenilenmiş olup 23 Kasım 2018 yılında 45001:2018 standardına geçiş yapılmıştır. Her yıl yenilenmektedir.

 MARKA TESCİL BELGESİ
EMAY, marka değerinin yükseltmek ve EMAY markasının bilinirliğini arttırmak amacıyla marka yönetim çalışmalarını sürdürmektedir. Bu doğrultuda 2010 yılının başlarında Marka Tescil işlemlerini tamamlayıp belgesini alarak markasının tek sahibi olmuştur.

 D2 YETKİ BELGESİ
EMAY, Trafik Mevzuatı gereğince Turizm Taşımacılığı yapan araçlarda bulunması zorunlu olan D2 Yetki Belgesi ile hizmet çeşitliliğini arttırarak, sadece personel taşımacılığı konusunda değil aynı zamanda Turizm Taşımacılığı ve Kongre Taşımacılığı konusunda da farkını ortaya koymaktadır.