PERSONEL TAŞIMACILIĞI

Personel taşımacılığı konusundaki tecrübesi, eğitimli ve güler yüzlü personeli ile EMAY, kaliteli ve güvenli personel taşımacılığı alanında sektöründe ilklerin uygulayıcısı ve takipçisidir.

• Esnek Güzergah Sistemi
• Besleme Hat ve Araç Sistemi ile Minimum Zaman Kaybı
• Uzun Yol Seyahat Konforunda Personel Taşımacılığı
• S Plaka Uygulaması ile Güvenli Yolculuklar

 ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

EMAY öğrenci servislerinde güvenlik ve seyahat koşulları, miniklerimizin rahatı ve güvenliği düşünülerek değiştirilmiştir. Tamamı emniyet kemerli koltuklar, araç içindeki yardımcı elemanlar ve tamamı eğitimleri her yıl devam eden sürücüleri ile çocuklarınız emin ellerdedir. Öğrenci taşımacılığında kullanılan araçların tamamı S plakalı, koltuk sigortalı ve hosteslidir.

 VIP TAŞIMACILIĞI

Havaalanı veya konaklama merkezinin kapısından başlayarak ulaşılmak istenen noktalara süren bu özel yolculuk hizmeti, EMAY konforu, güveni ve kalitesi ile sunulmaktadır.

 TURİZM VE KONGRE TAŞIMACILIĞI

Tamamı D2 yetki belgeli araçları, eğitimli şoförleri ve istenilmesi halinde sağlanan rehberlik ve refakat hizmetleri ile misafirlerimize kendi şehirlerinde geziyormuş hissini yaşatmaktadır. Seyahatin başladığı noktadan bitiş noktasına kadar süren hizmet kalitesi EMAY’ın vazgeçilmez özelliklerinden biridir. 4+1’den 46+1’e, EMAY’ın tüm araçları turizm taşımacılığı hizmetinde kullanılır.

EMAY, kongreler konusunda özel yetiştirilmiş ve uzmanlaşmış kadrosuyla, güçlü ve problemsiz hizmet vererek ayrıcalıklı, nitelikli ve özenli bir kongre taşımacılığı servisi verir.