ARAÇ FİLOMUZ

Uluslararası standartlarda sunduğu hizmet ve başlattığı her yeni uygulama ile pek çok ilke öncülük eden EMAY, 4+1’den 50+1’e kadar geniş bir yelpazede, en yeni ve en nitelikli araç filosu ile müşterilerine modern koşullarda güvenli ve konforlu yolculuk hizmeti sunar.

EMAY filosundaki uzun yol araçları personel taşıma amaçlı, Mercedes Sprinter ve Volkswagen Crafter araçlar öğrenci taşıma amaçlı kullanılır.
• Servis taşımacılığında kullanılan uzun yol araçlarının tamamı S plakalı, turizm ve kongre taşımacılığında kullanılan araçlar D2 yetki belgelidir.
• Araç koltuk sigortaları düzenli olarak güncellenir.
• Her 15.000 km.’de bir komple araç bakımları yapılır.
• Her ay araç ekipman kontrolleri yapılır.
• Her yıl araç içi ilaçlaması yapılır.
• Koltuklar ve koltuk başları daima düzenli olarak temizlenir.
• Araçlar, standart olarak yönetmeliklere uygun kamera sistemi ve park sensörü, yüksek teknolojiye sahip farklı güvenlik özelliklerine sahiptir.
• Araç filosunun tamamında GPS Uydu Takip Sistemi bulunmakta ve anlık olarak araçların konum bilgilerine ulaşılabilmekte ve kontrolü sağlamaktadır.
• Kesintisiz uydu yayını ve wi-fi internet hizmeti sunulmaktadır.

 OTOBÜS

EMAY, 46+1 ve 50+1 kişilik otobüs filosu ile personel taşımacılığında yolcuların en üst düzey konfor ve güvenlik şartlarını sağlar. Araç içi kesintisiz uydu yayını, wi-fi internet sistemi, günlük gazete ve dergi sunumu ile yolda geçirilen zamanı keyifli hale getirirken taşıdığı personelin iş yerlerine ulaşmadan günlük hayata hazır olmalarını hedefler.

 MİDİBÜS

EMAY, 27+1 ve 31+1 kişilik üst segment midibüs filosu ile personel taşıma, öğrenci taşıma ve turizm-kongre taşımacılığında hizmet vermektedir. Tamamı en yeni model araçlar ile EMAY, müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılamayı amaçlar.

 MİNİBÜS

Minibüs araç filosu 16+1 ile 19+1 kişilik araçlardan oluşmaktadır. Personel taşımacılığında kullanılan minibüs araçların tamamı S plakalı olup turizm ve kongre taşımacılığında kullanılan araçlar D2 yetki belgesine sahiptir.

 MİNİBÜS

8+1 kişilik araçlardan oluşan EMAY minibüs filosunda hizmet vermekte olan Mercedes Vito araçların tamamı D2 yetki belgesine sahiptir. Transferlerin her birinde konforlu ve ekonomik çözümler sunmak “İlklerin Öncüsü” EMAY’ın temel prensibidir.

 VIP

Profesyonelliğin süreklilik gerektirdiğinin bilinciyle her alanda yeni uygulamalara imza atan EMAY, üst model araçlar ile VIP Taşımacılık konusunda da müşterilerine ayrıcalıklı hizmet verir. Özel olarak iç dizaynı yenilenmiş olan EMAY aracı, 9 kişinin en üst düzey konfor şartlarında seyahat edebileceği şekilde tasarlanmış, tüm ayrıntılar düşünülmüştür.